آیا تجهیزات مخابراتی با تحریم ها رو به رو خواهد شد؟
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::
آیا تجهیزات مخابراتی با تحریم ها رو به رو خواهد شد؟
www.rozex.rozblog.com
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

صفحه اصلیمطالب فناوریآیا تجهیزات مخابراتی با تحریم ها رو به رو خواهد شد؟

تعداد بازدید : 148
نویسنده پیام
mrj آفلاین


ارسال‌ها : 6
عضويت : 2 /6 /1397
محل زندگي : تهران
سن : 21
آیا تجهیزات مخابراتی با تحریم ها رو به رو خواهد شد؟
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با بیان اینکه تحریم ها تاثیری در توسعه زیرساخت ارتباطی کشور ندارد، گفت: در بسیاری از بخش های شبکه ارتباطی کشور از تجهیزات بومی مخابراتی استفاده می شود.
به گزارش کالاسودا به نقل از مهر،صادق عباسی شاهکوه در مورد اثر تحریم احتمالی کشورها علیه ایران در زیرساخت ارتباطی کشور اظهار داشت: تحریم ها نمی تواند تاثیر محسوسی روی این بخش داشته باشد و در گذشته نیز برخی موضوعات مربوط به تحریم پیش آمده بود اما در شبکه ارتباطی کشور خللی ایجاد نشد و مشکلی پیش نیامد.
آیا در دوره های قبل برخی تحریم ها علیه ایران وجود داشت؟
وی با بیان اینکه برخی وندورهای مطرح مخابراتی دنیا از گذشته تاکنون همچنان با ایران همکاری می کنند، ادامه داد: در دوره های قبل نیز که برخی تحریم ها علیه ایران وجود داشت، این کشورها همکاری خود را با ما در زمینه تجهیزات ارتباطی قطع نکردند.
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت افزود:
اما از سوی دیگر، اگر در زمینه تجهیزات مخابراتی با تحریم روبرو شویم، کار خود را از طریق تجهیزات بومی پیش می بریم. چرا که هم اکنون نیز در بسیاری از بخش های شبکه ارتباطی کشور، از تجهیزات بومی استفاده می شود.
عباسی شاهکوه با اشاره به توسعه ترانزیت بین المللی ارتباطات کشور، تاکید کرد:
ترانزیت ارتباطی کشور طی ۲ سال گذشته از ۲۰۰ گیگابیت به ۱۵۰۰ گیگابیت رسیده و هم اکنون ظرفیت ترانزیت ارتباطی به بیش از ۱.۵ ترابیت رسیده و تا پایان برنامه ششم توسعه به ۳۰ ترابیت برثانیه می رسد.


جمعه 02 شهریور 1397 - 19:28
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارشبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.تمامي حقوق محفوظ است . طراح قالبــــ : روزیکســــ